טעים טעים

קייטרינג חלבי איכותי

עקבו אחרינו

 


 

חברות בתחום – המשך מאמר

חברת אירועים מעניקה שרות טוב ואישי תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים העושים את האירוע. ארגון מקצועי משקיע את כל משאביו וכישוריו על מנת להפיק אירוע איכותי מקורי ומושקע העושה את ההבדל בין אירוע רגיל וסטנדרטי לבין אירוע מיוחד שלא ישכח. המשך..

חברות בתחום – חלק ראשון

ארגון אירועים זה תחום למקצוענים. כולנו רוצים שהאירוע שלנו יהיה מיוחד שונה ומקורי, לכן תחום הוא תחום שיש להתמקצע בו על ידי הרבה ניסיון יצירתיות ומעוף, ארגון מאתגר בכל אירוע מחדש, להצליח להרים הפקה מקורית מיוחדת ושונה מכל אירוע אחר. בין אם זה אירוע פרטי או אירוע עסקי הינו שילוב של מספר תחומים וגורמים החוברים יחדיו.

ארגון טוב אחראי על השילוב ועבודת הצוות בין כל הגורמים היוצרים את האירוע. המשך..

פיצה המאכל האיטלקי – המשך מאמר

אך כזאת טובה היא כזאת שיחזרו תמיד לאכול אותה, שיזכרו את הטעם הספציפי שלה כאשר יעלה הצורך באוכל טוב, או באוכל טעים, או גם באוכל טוב וגם באוכל טעים. לכן, פיצריות רבות נפתחו ונסגרו אך ורק בגלל העובדה הזו, שייצרו פיצות עם חומרים לא טובים, והטעם לא היה ראוי שיזכרו אותו.
כל פיצה נהוג לאכול במשולשים. המשך..

פיצה המאכל האיטלקי – חלק ראשון

מי לא אוהב פיצות?

כל אחד אוהב פיצות. מה שהתחיל כמאכל איטלקי התפתח לכדי תרבות אכילה כלל עולמית. אין כמעט מדינה בעולם שאחד המאכלים הנפוצים בה הוא פיצה. היא משטח בצק, בין אם שטח יחסית ובין אם עבה, תלוי איך אוהבים אותו, ועליו רוטב עגבניות וגבינת מוצרלה מותכת. רבים מאוד האנשים שאוהבים את השילוב הזה, ולכן היא אחד המאכלים האהובים בעולם. המשך..